سامانه هوشمند مدیریت کشاورزی زمین ها و مزرعه های کشاورزی
اردبیل، خیابان شیخ صفی

سوالات عمومی

دیدبان یک سامانه مدیریت مزرعه از طریق ماهواره و هوش مصنوعی است که به کاهش هزینه‌های نهاده‌ها و آبیاری، افزایش بهره‌وری و سود محصول و هم‌چنین پایداری زمین کشاورزی کمک می‌کند.
با پایش وضعیت زمین و مشاهده تغییرات در کلیه مراحل رشد محصول (در بازه‌های ۳ الی ۵ روزه) با دقت ۱۰۰ متر مربع (۱۰ در ۱۰) و اطلاع دائم از وضعیت هوایی (هر یک ساعت)، جلوی بسیاری از ضررهای مالی کشاورزی که ناشی از تنش‌ها، آفات یا تغییرات جوی ناگهانی و غیرمنتظره است گرفته می‌شود و نهایتاً زمین عملکرد بهتری خواهد داشت.
امروزه در کشاورزی مسائل و چالش‌های فراوانی وجود دارد، سامانه کشتیار به‌عنوان دستیار هوشمند و ابزار کشاورزی دقیق می‌تواند پاسخگوی بخشی از این چالش‌ها و نیازها باشد.
به صورت کلی خیر. سامانه دیدبان در واقع ابزاری است که به بالا بردن دقت در تصمیم‌گیری‌های کشاورزی کمک می‌کند، اما آنچه افزایش یا کاهش کلی عملکرد زمین کشاورزی را مشخص می‌کند، مجموعه اقدامات کشاورز در دوره‌های مختلف رشد محصول و توجه وی به توصیه‌های کارشناسان است.
بله. در تمامی مراحل کار با سامانه دیدبان، از ثبت نام اولیه تا نحوه کار با خدمات داخل سامانه و تحلیل شاخص‌ها و تصاویر، واحد فروش و پشتیبانی ما همراه شما است و آموزش‌های لازم را به شما ارائه می‌دهد.

آیا سوال دیگری دارید؟

چنانچه پاسخ سوال خود را نیافتید می توانید با استفاده
از فرم تماس زیر اقدام به ارسال پیام نمایید.